ייעוץ פרישה

ייעוץ פרישה או ייעוץ פנסיוני לפרישה, מאפשר קבלת החלטות מושכלת באשר לאופן משיכת הכספים הפנסיונים הקיימים לכם. תהליך ייעוץ הפרישה ידאג שבחירתכם תתאים לצורכיכם הפיננסים ותתחשב בשיקולי מס ככל הניתן.

בנוסף, השירות מאפשר לכם להכין את הקרקע לפרישה מסודרת. להבין מה ההכנסה החודשית הנדרשת לצורך מימון המחיה השוטפת ומהם כל המקורות שיעמדו לרשותכם.

מיפוי מקורות הכנסה לאחר הפרישה

ייעוץ השקעותבמהלך ייעוץ הפרישה, נמפה את כלל המקורות העומדים לרשותכם. מיפוי המקורות, יאפשר לקבוע מהם הסכומים שיעמדו לרשותכם ביום שאחרי הפרישה ומה יקרה להם בעת שינוי בנסיבות החיים של אחד מבני הזוג חס וחלילה.

מיפוי המקורות מחולק לשני חלקים:

 1. סכומים המשולמים כהכנסה חודשית כדוגמת פנסיה, ביטוח לאומי, שכר דירה וכו'.
 2. סכומים הוניים שאינם חייבים לשלם קצבה וניתנים למשיכה כסכום חד פעמי או בחלקים כדוגמת חסכון בבנק, קרן השתלמות ועוד.

לאחר איסוף המידע כאמור ניתן יהיה לבחון את הצורך ביצירת הכנסה חודשית מהסכומים ההוניים, כך שסך הקצבה שתעמוד לרשותכם תתאים לתכנון שביקשתם.

ביטוחים אישיים

נברר מהם הביטוחים האישיים הקיימים לכם ושחשוב להמשיך ולהחזיק גם לאחר הפרישה. בין הביטוחים שנבדוק יהיו ביטוחי הבריאות, ביטוחי הסיעוד, ביטוחי נכות מתאונה, ביטוחי מחלות קשות וביטוחי החיים.

איסוף המידע יאפשר להבין כיצד אתם מוגנים פיננסית בעת נכות, בעיות בריאות, מצב סיעודי ופטירה בטרם עת חס וחלילה.

איסוף המידע על המקורות והביטוחים, יאפשר לסכם עבור המשפחה את היקף הכספים שעומד לרשותכם החל מהפרישה ועד 120 וכן בעת הרעה במצב הבריאותי ומקרה מוות של אחד מבני הזוג חס וחלילה.

ייעוץ הפרישה יאפשר לכם להבין מה מקורות המחייה ולתכנן את אופן קבלת התקציב החודשי. כמו כן, ממצאי הייעוץ יאפשרו לכם לגרוע ביטוחים מיותרים להוסיף ו/או לשפר ביטוחים במידת הצורך, לאתר תשלומי דמי ניהול גבוהים ולהכניס שינויים בהתאם לדרוש לכם.

תהליך ייעוץ הפרישה

אנו נתפור תהליך ייעוץ פרישה על פי הצרכים הספציפיים שלכם שיכלול בין השאר:

 1. הדרכה וליווי להשגת המידע הדרוש על החסכונות הפנסיונים והביטוחים האישיים.
 2. קבלת פירוט על החסכונות הפנסיונים והביטוחים האישיים הקיימים לכם והמלצות בנוגע לדרך המשיכה, לשימור ושינוי במידת הצורך.
 3. הדרכה וליווי בפניה לרואה החשבון או יועץ המס, לצורך קבלת תשובותיהם באשר להיקף המס הרלוונטי בעת הפרישה. במידה וקיימת לכם אזרחות נוספת, תקבלו הדרכה וליווי בפניה גם לרואה חשבון המטפל בכם בנושא זה.
 4. הדרכה וליווי להשגת מסמכים מרואה החשבון המייצג אתכם מול מס הכנסה לצורך התחשבנות בנושא פיצויי פיטורים, טופסי 161 וקבלת אישורי פקיד שומה הנדרשים.
 5. סיוע וליווי בפניה לגופים המוסדיים לצורך קבלת הקצבה ו/או הסכומים החד פעמים מהחסכונות הפנסיונים שלכם.
 6. ריכוז ההכנסות מכלל המקורות שיעמדו לרשותכם לאחר הפרישה אל מול ההוצאות הצפויות.
 7. ייעוץ בנוגע לחסכונות הפנסיונים שיוותרו כולל הנחיות לטיפול בדמי הניהול.
 8. מסירת טבלת ריכוז נכסים שתוכל לשמש לצורכי עדכון מוטבים ועריכת או עדכון צוואה.
 9. קבלת מזכר ייעוץ פרישה מפורט עם כל המידע הרלוונטי וההמלצות.

השרות כולל תקופת ליווי בת כמה חודשים. בתקופה זו נסייע לכם לבצע את ההמלצות ואת השינויים הדרושים.

בסופו של תהליך ייעוץ הפרישה, תדעו כיצד למשוך, כמה למשוך ומתי למשוך מכל חסכון פנסיוני. כמו כן, תדעו מה ההכנסות החודשיות ברוטו ונטו שצפויות לכם.

כספי הפנסיה והביטוחים יהיו מסודרים לפי הצרכים שלכם, תדעו כמה ומהיכן ישולמו לכם כספים ויהיה לכם סדר בביטוחים האישיים. כך תוכלו להתחיל את ימי הפנסיה שלכם, מסודרים ועם שקט נפשי.

אם תרצו להפוך את תיק ההשקעות, הקיים לכם בבנק ו/או בבית ההשקעות, למקור הכנסה מסודר, אתם מוזמנים לשירות ייעוץ השקעות לפנסיונרים היודע לייצר הכנסה שוטפת מתיק השקעות .

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, צרו עמנו קשר דרך הטופס או תתקשרו 03-532-2008.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס

  הרשמה ניוזלטר

  דילוג לתוכן