תכנון תיק השקעות

קבלתם ירושה גדולה?

עשיתם אקזיט?

שוחחתם עם כמה מנהלי השקעות ואתם עדיין לא בטוחים מה לעשות עם הכסף?

לא משנה מה הסיבה, אם קבלתם כמה מיליוני שקלים בבת אחת, זה יכול להיות מאוד מבלבל ומלחיץ. הרי רובנו לא יודעים כיצד כדאי להשקיע, האם צריך לשמור על הכספים לפנסיה וכמה, 

אלו סיכונים אפשר לקחת ועוד המון שאלות ותהיות. לשם כך, יצרנו את שירות תכנון תיק השקעות.

תכנון תיק השקעות הינו שירות ייחודי שמטרתו לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת כיצד לסדר את הכספים באופן המתאים והנכון ביותר עבורכם.

תכנון תיק ההשקעות עושה לכם סדר בבלאגן ומתגבר על המגוון האדיר של השקעות וריבוי הגופים הפיננסים שמחזרים אחריכם ומאיצים בכם להעביר אליהם את הכספים.

כל ייעוץ השקעות מתחיל בניתוח מצבכם הנוכחי, הצרכים והרצונות שלכם.. מתוך אלה נבנית חלוקת הכספים לפי מטרות, תקופות השקעה, מטבעות, רמות סיכון, וכיוצ"ב.  בשירות הייחודי של תכנון תיק ההשקעות, אנו מבררים לא רק את מצבכם הנוכחי אלא גם העתידי בפרישה לפנסיה. בתהליך זה בודקים את רמת התלות שלכם בכספים שקבלתם ובודקים את היקף הכיסוי הביטוחי שלכם בנושאי בריאות וסיעוד.  בנוסף, אנו מסייעים לכם לפנות בשאלות לבנקים והגופים הפיננסים השונים בארץ ובחו"ל ולקבל מהם תשובות מראש לפני שהעברתם להם כספים.

תכנון תיק השקעות

לאחר איסוף הנתונים והמסמכים הדרושים, ניתן לבנות את האסטרטגיה. כלומר, עריכת הבירור, איסוף הנתונים וניתוחם מאפשרים לכם לדעת מראש כמה חשבונות כדאי לפתוח, לאיזה מטרה ישמש כל חשבון, כמה כסף יכיל כל חשבון, באיזה רמת סיכון הוא ינוהל, אילו בעלי רישיון בתחום ההשקעות הפיננסיות דרושים לכם על מנת לנהלו והיכן.

לאחר קביעת האסטרטגיה כאמור, ניתן לעבור לשלב השני.

השלב השני והמעשי כולל הסדרת חשבונות הבנק/הגוף פיננסי, העברת הכספים אליהם ובחירת ההשקעות עצמן כולל בין היתר ניירות ערך, מוצרים פיננסים, השקעות אלטרנטיביות וכיוצ"ב.

תכנון תיק השקעות מספק את חלקו הראשון של התהליך ועוצר לפני השלב השני כאמור.

אנו בטוחים כי לאחר קבלת שירות זה, יהיה לכם קל יותר להחליט היכן להשקיע את הכספים שקבלתם בצורה שמתאימה לכם ולהעדפותיכם. שירות זה יסנן עבורכם את הרעשים וריבוי המידע הפיננסי ויאפשר לכם להבין את השיקולים שיש לתת עליהם את הדעת, בטרם תבחרו במוצרי ההשקעה. לאחר קבלת שירות זה תדעו מה לשאול כל אחד מהגופים הפיננסים ואיך לברר מראש את התנאים של נותני שירות בתחום ההשקעות הפיננסיות.

לסיכום, תכנון תיק השקעות כולל:

 • ניתוח צרכי הלקוחות והבנת מצבם הפיננסי העדכני והעתידי.
 • הבנה האם יש צורך ליעד סכומים מסויימים למטרות כמו קבלת הכנסה חודשית שוטפת, מימון אירועים משמחים, רכישת רכב, שיפוצים, רכישת נדל"ן בארץ או בחו"ל וכיוצ"ב.
 • סימון מטרות עתידיות כגון: יציאה לטיול הגדול בעולם, מימון לימודים לילדים או לנכדים, קבלת הכנסות בעת הפנסיה, הקמת עסק, הורשה ועוד.
 • עריכת בירור מקדים בבנקים או הגופים הפיננסים בהם אתם מעוניינים להשקיע בארץ ובעולם.
  בניית אסטרטגיה בטרם ביצוע ההשקעות וקבלת מזכר תכנון תיק השקעות.
 • לאחר קבלת מזכר תכנון תיק השקעות, נעבור עליו יחד בפגישה שתכלול הסברים על כל התוכנית ותוכלו להחליט אז כיצד להמשיך.

יתרונות עיקריים בשירות:

 • קבלת שירות מיועצת השקעות אובייקטיבית ומנוסה.
 • קביעת אסטרטגית השקעה בטרם העברת הכספים לגורמים פיננסים שונים.
 • הבנה מהם סוגי שירותי ייעוץ או ניהול השקעות שיסייעו לכם במימוש האסטרטגיה.
 • הסדרת השירות והעמלות בבנקים ובגופים הפיננסים בטרם ביצוע ההשקעות.

תכנון תיק השקעות מתאים ללקוחות בעלי עושר פיננסי של כ-5 מיליון ₪ ומעלה.

לבעלי עושר פיננסי נמוך מכך, צרו קשר וננסה לסייע לכם במציאת פתרון מתאים.

תמורת שירות זה תלויה בפרמטרים שונים, צרו קשר ונשמח להבין את הצרכים שלכם ולתת לכם הצעת מחיר הבנויה במיוחד בשבילכם.

נשמח לתת פרטים נוספים בטלפון ובפגישה אישית ללא כל התחייבות, מלאו את הפרטים בטופס או הרימו טלפון ל-03-532-2008 או בווצאפ באותו המספר.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס

  הרשמה ניוזלטר

  דילוג לתוכן